# # # #

Kontakt

Dane Firmy

WOSTOL Sp. z o.o.
ul. Stolarska 2
62-032 Luboń k/Poznania

e-mail: wostol@wostol.pl

tel.: +48 061 810 51 39
tel.: +48 061 810 51 23
fax: +48 061 899 58 20

NIP: 777-25-48-753
REGON: 639852560
KRS 0000141358

ODDZIAŁ KRAKÓW
tel. kom. 609 089 144
fax: +48 012 294 28 15

ODDZIAŁ GDYNIA
tel. kom. 504 232 888

Sąd Rejonowy w Poznaniu, VIII Wydzial Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego,
Kapitał zakładowy 310 000 PLN,
Prezes Zarządu: Grzegorz Wojtkowiak

Dział handlowy

Krzysztof Szymański 
krzysztof.szymanski@wostol.pl 

tel. 061 8105 139 w. 108 

Konrad Wiśniewski 
konrad.wisniewski@wostol.pl 

tel. 061 8105 139 w. 107 

Tomasz Walkowiak 
tomasz.walkowiak@wostol.pl 

tel. 061 8105 139 w. 109 

 
 

 

ODDZIAŁ KRAKÓW  

Artur Bobula 
artur.bobula@wostol.pl 

tel. 609 089 144 

ODDZIAŁ GDYNIA 

Maciej Pystka 
maciej.pystka@wostol.pl 

tel. 504 232 888 

ODDZIAŁ WARSZAWA 

Sebastian Kurek 
sebastian.kurek@wostol.pl 

tel. 661 767 191 

 

 
 

 

Dział przygotowania produkcji

Tomasz Rzepka 
tomasz.rzepka@wostol.pl 

tel. 061 8105 139 w.102 

Marcin Marciniak 
marcin.marciniak@wostol.pl 

tel. 061 8105 139 w.111 

Dział produkcji , magazyn

Dział produkcji: 

Mariusz Chojnowski 
mariusz.chojnowski@wostol.pl 

tel. 061 8105 139 w. 105 

Magazyn: 

Mateusz Lewandowski 
magazyn@wostol.pl 

tel. 061 8105 139 w.106 

Luboń k.Poznania

Konrad Wiśniewski
konrad.wisniewski@wostol.pl

tel. 061 8105 139 w. 107

Krzysztof Szymański
krzysztof.szymanski@wostol.pl

tel. 061 8105 139 w. 108

Tomasz Walkowiak
tomasz.walkowiak@wostol.pl

tel. 061 8105 139 w. 109



Gdynia

Maciej Pystka
maciej.pystka@wostol.pl

tel. 504 232 888







Kraków

Artur Bobula
artur.bobula@wostol.pl

tel. 609 089 144







Warszawa

Sebastian Kurek
sebastian.kurek@wostol.pl

tel. 661 767 191

4
5

6

7
8

9

10
11

12

Mapa dojazdu

Choose language:

WOSTOL © 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone. do góry | drukuj